Site Logotype

Můj příběh

O mě

Jmenuji se Dana Křivánková a můžu být i Vaše kosmetička.

Jsem normální ženská, máma od třech dospělých dětí, babička a chovatelka psů.

Má práce je mou vášní, a to z mnoha důvodů – umožňuje mi dělat ženám radost, zvedat jejich sebevědomí a pomáhat jim najít jejich krásu.

Specializuji se na PERMANENTNÍ MAKE-UP obočí – shading a strojkové chloupky a to kombinací technik: LA BROWS a MACHINE STROKES, očních linek EYELINER a rtů AQUARELLE LIPS.

Permanentní make-up je pro mne doslova drogou , moc mě baví a chci, aby obočí, linky nebo rty ode mne byly prostě „dokonalé“. Proto se učím u těch nejlepších! Jsem absolventkou prestižní světové akademie  Academy-S Sviatoslava Otchenashe v ČR.

Také Fleiš Academy. Academy La Majja Veroniky Petras, která je autorkou La Brows techniky a celosvětově uznávaná umělkyně a školitelka PMU (permanentního make-upu).  Navštěvuji kurzy, kde hostují zahraniční mistři artisti  mimo jiné Oxana Martynenko. Navštěvuji individuální kurzy  v zahaničí a u nás v ČR.

Tetovací pero jen tak „nepustím z ruky“, mohu Vám vytetovat MINI TATOO neboli AQUARELLE TATOO. Jedná se o klasické tetování menších rozměrů.

Mojí další specializací jsou ŘASY. Provádím velmi oblíbenou metodu na přírodní řasy LASH LIFTING. Prodlužuji řasy technikou “řasa na řasu“.

Nabízím NASTŘELOVÁNÍ NAUŠNIC a PIERCING. V salonu si vyberete ze široké škály krásných naušniček.

Miluji svou práci a baví mne předávat své zkušenosti dál. Jsem  mezinárodní trenérkou pro značku My Lamination procedury Lash Lifting. Pravda je, že se tomuto moc nevěnuji z časových důvodů, jelikož jsem dostala nabídku a od r. 2021 jsem učitelem praktické výuky studentek kosmetiky  na Střední škole řemesel a služeb v Děčíně. Rozvrh mého pracovního týdne je uzpůsoben tak,  abych se mohla plně věnovat jak studentkám, tak i klientkám.

Přírodní krása

Všechny kosmetické přípravky jsou organické. Většina všech ingrediencí je přírodní.

Bez krutosti

I v dnešní době se ještě najde kosmetika, která se testuje na zvířatech. U nás ji ale nehledejte!

Profesionální péče

Všechny produkty, které používáme, jsou profesionální a mají prokázanou účinnost.
Bez kompromisů!

Netoxické

Nebojte se, všechny naše produkty jsou netoxické. 

Osobní zkušenosti

Všechny produkty v naší nabídce jsem osobně vyzkoušeli a stojíme si za nimi.

Milujeme to, co děláme!

Jsme šťastni, když Vám vykouzlíme spokojený úsměv na tváři.

Náš tým

Team Member
Dana Křivánková
Majitelka

Jsem normální ženská, máma od třech dospělých dětí, babička a chovatelka psů.

Má práce je mou vášní, a to z mnoha důvodů – umožňuje mi dělat ženám radost, zvedat jejich sebevědomí a pomáhat jim najít jejich krásu.

Team Member Daniela Křivánková Studentka kosmetické školy
Team Member
Daniela Křivánková
Studentka kosmetické školy

Ve škole učím také svoji dceru Danielu, která polehounku začíná pečovat o své první klientky v salonu. Zatím pod mým vedením. Postupně si tak získává svojí vlastní klientelu. Bude hýčkat Vaši pleť, upraví a nabarví obočí anebo provede velmi oblíbené procedury Lash Lifting řas, či Laminaci obočí. To vše za zvýhodněnou cenu!