Site Logotype

Nabídka služeb

Vylepšujeme Vaši přirozenou krásu za pomocí těch nejmodernějších technik a personalizovaných služeb. Jsme připraveni poskytnout ty nejlepší služby, jaké jste kdy měli.

Permanentní make-up

Co je permanentní make-up?

Permanentní make-up je metoda dočasné mikropigmentace pokožky, kdy se do druhé vrstvy pokožky (epidermis) vpravují pigmenty speciálními jehlami za použití tetovacího strojku. Tímto způsobem je možné např. upravit tvar obočí, či vyrovnat jeho asymetrii, zvýraznit jeho barvu nebo v případě chybějících chloupků jej doplnit. Oči je možné zvýraznit očními linkami. Rty zvýraznit barvou, případně mírně upravit tvar a asymetrii.

Aplikace PMU je dvoufázový proces, zhruba 5 – 6 týdnů po první aplikaci se provádí tzv. korekce. Při korekci je ještě možné doupravit výsledný efekt, například pokud se pigment v některých místech neusadí napoprvé. Korekce je zpoplatněna.

Obočí
Magic shading 3800 Kč

Tato technika vytváří autentický efekt pudru (vystínování). Je vhodná pro všechny typy pleti a pro všechny typy chloupků v obočí. Finální výsledek obočí je velice přirozený, který jemně srovná asymetrii, dodá obočí pravidelný tvar, požadovanou barvu a šířku. Nemusíte se obávat nepřirozeného efektu s výraznými liniemi a barvou. Tuto metodu doporučuji všem klientkám v jakémkoliv věku, které chtějí dokonale upravené obočí po celý rok. Tato metoda je vhodná i pro překrytí staršího permanentu. Nástrojem pro tvorbu obočí je tetovací strojek.

Aplikace trvá: 2 hodiny

La brows - hairstrokes 4000 Kč

Tento styl vláskování vytváří efekt vzdušného a přirozeného panenského obočí. Jedná se o kombinovanou techniku hyperrealistického efektu chloupků a stínování.

Zahojený výsledek imituje přirozené vlastní chloupky. Tento zákrok je tedy vhodný pro klientky, které mají méně vlastních chloupků, velmi světlé, jemné vlastní chloupky nebo trpí chronickým onemocněním zvaným Alopecie.

La Brows se lépe aplikuje na suchou, normální a smíšenou pokožku. Není vhodné pro extrémně mastnou a pórovitou pleť.

Aplikace trvá: 2,5 - 3 hodiny

Korekce 1200 Kč

(1 – 3 měsíce od poslední aplikace)

Cover up

Pokud již máte z minulosti aplikovaný permanentní make-up z jiného salónu je nutné uvést tuto informaci při rezervaci termínu, ať je v jakémkoliv stavu. Doporučuji konzultaci předem, kdy zhodnotím, zda intenzita staršího obočí a případně nechtěné zbarvení cover up dovolí provést.

Oční linky
Eyeliner - meziřasová linka 2900 Kč

Opticky zahustí řasy. Je ideální volbou pro klientky s povislými horními víčky nebo pro velmi nenápadný vzhled.

 

Aplikace trvá: 1 hodina

Eyeliner - klasická linka 3000 - 3300 Kč

Může mít jemný vzhled s kratším ocáskem nebo dramatičtější vzhled pomocí silnější linky s delším ocáskem. Ideální pro klientky, které jsou zvyklé na líčení výrazné linky.

 

Aplikace trvá: 1,5 - 2 hodiny

Dolní linky 1900 Kč

Aplikace trvá: 1 hodinu

Korekce 1200 Kč

(1 – 3 měsíce od poslední aplikace)

Rty
Aquarelle lips – stínované rty 4000 Kč

Touto technikou dosáhnete dokonalého tvaru, barvy a objemu. Barvu vybírám vždy individuálně s ohledem na barvu Vaší pleti, rtů, vlasů a očí tak, aby výsledkem byly zvýrazněné a přitom přirozené plné rty.

 

Aplikace trvá: 3 - 3,5 hodiny

(roky v závislosti na typu pleti)

Korekce 1500 Kč

(1 až 3 měsíce od poslední aplikace)

Poznámka

Výdrž permanentního make-pu je závislé na typu pleti a dané procedury, všeobecně v rozmení 1,5 – 3 roky, někdy i více. Doporučiji po 1 – 1,5 roku přijít na obnovení pigmentu.
Cena služby ja za 50% ceny z aktuálního ceníku.

 

Kosmetika

Pečující značky, kterými pečuji o Vaši pleť vybírám velmi pečlivě, aby byly účinné a pro pleť bezpečné. S velkým zastoupením přírodních složek, vyvíjené ve vlastních laboratořích. Například česká značka Essenté nebo španělská značka Bruno Vassari. Kosmetické ošetření je výjimečné, ošetří Vaši pleť a zároveň pohladí svou vůní Vaši duši.

Délka ošetření a cena  se odvíjí podle náročnosti a použití produktů.

Základní péče od 1250 Kč

Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti.

Ovlivňujeme povrchovou vrstvu kůže.

 • Připravit, zachovat, obnovit: nepostradatelný základ k získání a udržení si krásné pleti.
 • Základní ošetření zahrnuje jemné odstranění make-upu následované peelingem, který připravuje pleť na aplikaci dalších pěstících produktů. V případě potřeby hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, případně ruční čištění. Masáž celého obličeje, koncentrát, masku a závěrečnou úpravu. Úpravu a barvení obočí.
Specifická péče od 1350 Kč

Nadstanrtní péče určená pro všechny klienty hledající specifické řešení konkrétních potřeb pleti, např. problematickou pleť, pigmentové skvrny, zvýšenou citlivost, omlazení a jiná speciální ošetření.

Tato ošetření v sobě spojují to nejlepší z oblasti pěstící kosmetické péče a účinnosti lékařských poznatků.

Intenzivní péče od 1550 Kč

Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav své pleti rychle a efektivně.

Nadstandartní  kosmetické přípravky ovlivňují i hlubší vrstvy pokožky a proto efekt na pleti přetrvává po ošetření delší dobu.

Péče acne 900 Kč

(vhodné zejména pro mladou pleť)

 

Do hloubky čistící kúra. Neobsahuje kosmetickou masáž, úpravu a barvení obočí.

Základní péče od 500 Kč

Ošetření studentkou kosmetiky.

Cena je odvislá od použitých kosmetických přípravků.

Řasy

LASH LIFTING ŘAS
Nádherné řasy s dlouhotrvajícím natočením.

Zkrátka jednoduchá a bezproblémová úprava přírodních řas. Jejich luxusní natočení přetrvá i po osprchování, návštěvě bazénu a sauny. Řasy nevyžadují takovou údržbu jako je tomu u prodloužených řas.

Lash lifting opticky otevře oči, vyzvedne je ve vnějším koutku a tím jim dodá vzhled delších a hustších řas. Díky nabarvení na závěr aplikace, speciální barvou s výživou dojde k dokonalému zvýraznění.

                                        

PRODLUŽOVÁNÍ  ŘAS

Řasy prodlužuji metodou „Řasa na řasu“. Prodlužování a zahušťování řas spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas na vlastní řasy klientky v principu „řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled bez rizika poškození řas.

Používám tzv. FLAT nebo-li CASCHMERE řasy

LASH LIFTING ŘAS
Lash lifting Ellebana 1200 Kč
 • není testována na zvířatech
 • je veganská, bez lepku
 • bez parabenů, formaldehydu, hypoalergenní, bez latexu
 • vyrobeno v Australii
Barvení řas 250 Kč

samostatný úkon

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS
Nový set řas 1500 Kč

metodou řasa na řasu, včetně kartáčku a informační karty
aplikace trvá: cca 1,5 hodiny

Sundání řas včetně výživy 350 Kč
Doplnění 650 Kč

doplnění po 3 týdnech

service image

Brow bar

Brow Bar –  nový koncept péče o vaše obočí

Obočí vytváří až 70% výrazu Vaší tváře. Nejen tvarem, ale i barvou. Obočí lze zvýraznit permanentním makeu-pem, který je trvanlivější anebo můžete  volit variantu barvení barvou.


Odstín vyberu tak, aby ladil s Vaší pletí a vlasy.

Tvar  upravuji samostržnými šetrnými vosky Lycon a pokožku chráním  olejem . Poté doladím pinzetou. Tím docílím perfektní odstranění jemných chloupků a zároveň krásné ostré linie obočí. Před nanesením barvy nejprve provedu tzv. „architekturu obočí“ to znamená důkladný nákres, pak aplikuji peeling. V tu chvíli je Vaše obočí připraveno k barvení. Na závěr nanesu masku. Díky tomuto postupu barva dobře chytne a obočí je vyživené.


LAMINACE OBOČÍ

Laminace obočí je procedura, která spočívá v narovnání vlastních chloupků obočí, jejich zvýraznění a následné fixaci v požadovaném tvaru. Výsledkem je zcela přirozený vzhled obočí, bez nutnosti následné péče.

Jedná se o trend, který je právě v ohledu péče o obočí velice žádaný. Primární je v případě laminace přirozený vzhled plného tvaru obočí. Procedura laminace je navíc velice šetrná, hypoalergenní, neinvazivní, klientce vydrží dokonale upravené obočí, o které se již nemusí starat i jeden měsíc.

Procedura laminace je vhodná pro každý typ obočí – husté, nepoddajné, ale i poškozené, nebo řídké, kde chloupky chybí.

 

Samotný proces laminace spočívá v několika krocích, kdy se nejdříve obočí a pokožka v okolí dokonale odlíčí a odmastí.
Následně se nanáší speciální prostředky, které vlákna chloupků přizpůsobí následné fixaci. Chloupky obočí se vyčešou do požadovaného tvaru, je možné je i zastřihnout, nabarvit a tím i zvýraznit.
Následně se speciálním prostředkem narovnané, vyčesané a pozvednuté chloupky zafixují v požadovaném tvaru.

Procedura laminace v podstatě nemá žádné kontraindikace, je velice šetrná a samozřejmě zcela bezbolestná. V případě vysoké citlivosti pokožky a alergie je vše na konzultaci .
Laminace, respektive použité přípravky, vytváří na chloupcích obočí také ochrannou vrstvu, která je vyživuje, hydratuje a zároveň chrání proti působení okolních vlivů.

Barvení obočí Barvou

Pokud chcete obarvit chloupky a získat přirozený vzhled obočí, volte použití klasické bary na obočí, která zbarví pokožku pouze minimálně.

Trvanlivost: Sytá barva  vydrží okolo 2-3 týdnů.

 

 

 

BROW BAR - samostatná procedura
Úprava obočí 210 Kč

pnzetou, krémovým voskem Lycon

Speciál 400 Kč

Úprava obočí + peeling + barvení obočí  + výživná regenerační maska   

Laminace obočí 1000 Kč

Včetně barvení a výživy

Poznámka

Úprava a barvení obočí v rámci jiné procedury se SLEVOU!

Nastřelování naušnic | Piercing

Rychlá a bezbolestná forma aplikace.
Vhodné i pro děti od 4 měsíců věku.

Špičková kvalita šperků anglické značky ESTELLE, vyrobeno v UK, zaručena dlouhá životnost.

Doporučenou péči naleznete v sekci "Často kaldené dotazy".

Lalůček - ocel od 500 Kč
 • Jedna naušnice 500 Kč
 • Pár naušnic 900 Kč
 • Tři naušnice 1300 Kč
Lalůček - pozlacené od 600 Kč
 • Jedna naušnice 600 Kč
 • Pár naušnic 1100 Kč
 • Tři naušnice 1500 Kč
Helix - ocel 600 Kč
Helix - pozlacené 700 Kč
Piercing 800 Kč

Mini tatoo - Aquarelle

Tento styl tetování pochází z Ameriky. Motivy jsou většinou tetované černou barvou a mohou být lemované výraznými barvami, imitující akvarelové barvy. Vzhled připomíná například barevné rozteklé kaňky nebo rozteklé vodové barvy.

Základní cena 900 Kč

Tato minimální cena platí i u drobného tetování a je v ní zahrnut veškerý jednorázový materiál použitý během i po tetování k jeho ošetření.

Poznámka

Je těžké sestavit univerzální ceník tetování, protože  každé tetování je odlišné designem, velikostí a v neposlední řadě náročností. Proto vám cena tetování bude sdělena na konzultaci poté, co si společně upřesníme, jaká je Vaše představa.

 

Případná korekce tetování je možná nejdříve za měsíc po jeho provedení, kdy je již kůže zcela zhojená.

Často kladené dotazy

Zde najdete odpovědi na často kladené otázky. Pokud nenajdete odpověď, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Milé klientky,

před každou aplikací s Vámi provedu důkladnou  konzultaci. Každá z Vás má určitou představu a přání, kterým se snažím naslouchat a zároveň Vám poradit z odborného hlediska. Po konzultaci zvolíme adekvátní techniku a předkreslíme náčrt daného místa, které budeme tetovat.

Náčrt je precizní a zabere poměrně velikou část přípravy. Tak je vše  dokonale připraveno před samotným vytetováním.  Po odsouhlasení s Vámi nanesu dle potřeby anestetikum, aby byl zajištěn nejvyšší komfort. Na konci obdržíte veškeré informace o následné péči na doma. Domluvíme termín na korekci, která je nejdříve po 28.dnech od aplikace.

 

1. Kontraindikace a péče před aplikací

Důsledně si prosím přečtěte sekce „Kontraindikace“ (kdy Vám PMU nemůže být proveden) a „Doporučená péče před aplikací PMU“, které naleznete na webové stránce ve složce dotazy.

 

2. Aplikace

Aplikace PMU přechází konzultace, náčrt  přímo na Vašem obličeji, výběr vhodné barvy a samotná aplikace. Používám účinná neinvazivní anestetika ve formě masti s lidokainem, které zabrání diskomfortu při aplikaci.

 

3. Péče po aplikaci

Důsledně si prosím přečtěte sekci „Doporučená péče po aplikaci PMU“, kterou naleznete na webové stránce ve složce dotazy.

 

4. Výdrž

Tento efekt přetrvává beze změny 1 až 2 roky v závislosti na typu pokožky, věku a především následné péči po aplikaci. Pigmenty nemění svůj odstín, pouze snížují svoji intenzitu. Doporučuji obnovu po 1 - 1.5 roce za cenu 50% z ceny v ceníku.

Milé klientky,

 

 před provedením permanentního make-upu věnujte prosím této části pozornost.

1. Nesmíte být nemocná nebo mít oslabený organismus - zánět, opar, viróza apod.

2. V den aplikace nepijte kávu, alkohol a žádné energetické nápoje (včetně coca coly)

3. Kůže nesmí být v zánětlivém procesu nebo v procesu hojení a regenerace.

4. 4 týdny před zákrokem nepodstupujte chemický peeling, laserové ošetření, AHA peeling, aplikace botulotoxinu či jiných výplní čela.

5. Tři dny před aplikací nechoďte do solária

 

6. Týden před aplikací PMU obočí si obočí nebarvěte.

 

7. V případě PMU rtů doporučuji hydratovat  a provést peeling

8. PMU rtů může vyvolat opary, dva dny před aplikací PMU rtů by měly klientky zahájit preventivní léčbu oparů 1 tabletou Herpesinu 400mg ráno a večer, nebo lékem podobným (Herpenom), v lékárně Vám případně doporučí přírodní alternativu

 

9. Na aplikaci permanentních očních linek přijďte nenalíčená.

 

10. Kontaktní čočky musí být vyndané.

 

11. Umělé řasy musí být sundané minimálně tři dny před aplikací.

Milé klientky,

 v případě těchto zdravotních potíži či zdravotních stavů Vás nemohu přijmout. Přečtěte si prosím důsledně tyto kontraindikace.

 

• Těhotenství, kojení (2 měsíce po ukončení kojení)

• Keloidní jizvy

• Epilepsie

• Nemoci krve – porucha srážlivosti krve či jiné nemoci krve

• Zvýšená krvácivost, snížená srážlivost krve (Herparin, Varfarin, Acylpyrin – vysadit 28 dní před aplikací po konzultaci s lékařem)

• Alergie na jehly, anestetika a desinfekční prostředky

• Užívání antibiotik (aplikace je možná za 10 dní od dobrání antibiotik)

• Infekční onemocnění – virová hepatitida, AIDS, onemocnění dýchacího traktu, různé virózy, ale i banální rýma

• Zvýšený nitrooční tlak – není vhodný PMU očních linek

• Porucha imunity, např. po chemoterapii lze provádět nejdříve za 6 měsíců

• Diabetes (cukrovka) – lze provést u klientů, kteří nemají diabetes stupně - Při aplikaci inzulínu je nutná konzultace s lékařem 

Milé klientky,

 

po provedení permanentního make-upu máte za sebou první polovinou úspěchu k perfektnímu výsledku. Druhá polovina závisí na tom, jak budete PMU ošetřovat v průběhu hojení. Druhá fáze (korekce) je vždy doporučená, jelikož díky lymfatickému a imunitnímu systému může dojít ke ztrátě až 30-50 % pigmentu. 

1. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a na vlivu okolního prostředí.

2. Hojení dělíme do etap.

 

3. Úplná regenerace je cca 1 měsíc.

 

4. Finální barva bude stabilizována až 6-8 týdnech.

 

Věnujte prosím této části pozornost.

 

Důležité zásady po aplikaci PMU obočí: 

 

1. První dvě hodiny po aplikaci PMU je potřeba intenzivně odsávat tkáňový mok (každých cca 20 minut) vlhkým vatovým tamponkem, následně suchým dle našich pokynů. V průběhu následujících 8h 1x každou hodinu.

 

2. Od následujícího dne dle pocitu 3-5krát mírně přetřít doporučeným gelem, či krémem určeným přímo  k hojení PMU.

3. Stroupky neodstraňujte, nechte je samovolně odpadnout. 

 

4. Místo zákroku nesmí přijít 5 dní do kontaktu s vodou, párou, potem.

 

5. Vyhnout se znečištěnému, prašnému prostředí 

 

6. Po 7 dní nepoužívejte na místo zákroku žádná líčidla 

 

7. Po 7 dní od zákroku nespěte na obličeji a intenzivně necvičte – vadí pot. 

 

8. 14 dnů od zákroku nenavštěvujte kosmetické ošetření, saunu a bazén. 

 

9. Měsíc nenavštěvujte solária, místo zákroku nevystavujte přímému slunci, poté používejte vysoký ochranný faktor 50+ SPF.

 

10. Místo zákroku neledujte, mohlo by dojít k rozpití pigmentu. 

 

11. Nevystavujte se mrazu a místo zákroku nepřikrývejte např. čepicí, ústenkou apod.

 

Důležité zásady po aplikaci PMU rtů: 

1. První den po aplikaci PMU je potřeba intenzivně odsávat tkáňový mok (každých cca 20 minut) čistým papírovým ubrouskem dle našich pokynů.

2. První 2 dny pijte brčkem, dejte pozor na silně zbarvené potraviny – borůvky, cola, červené víno, kávu, citrusové plody, zubní pastu a ústní vodu. Vyhněte se mastnému jídlu. Rty neokusujte.

3. Aplikujte tenkou vrstvu krému, který Vám doporučím. Nejdříve však druhý den od provedení.

4. 7 dnů se nelíbejte a rty neolizujte (možnost infekce).

5. Stroupky neodstraňujte, nechte je samovolně odpadnout. 

6. Místo zákroku nesmí přijít 7 dní do kontaktu s vodou, párou, potem.

 

7. Vyhnout se znečištěnému, prašnému prostředí 

8. Po 7 dní nepoužívejte na místo zákroku žádná líčidla 

9. Po 7 dní od zákroku nespěte na obličeji a intenzivně necvičte – vadí pot. 

 

10. 14 dnů od zákroku nenavštěvujte kosmetické ošetření, saunu a bazén. 

11. Měsíc nenavštěvujte solária, místo zákroku nevystavujte přímému slunci, poté používejte vysoký ochranný faktor 50+ SPF.

 

12. Místo zákroku neledujte, mohlo by dojít k rozpití pigmentu.  Případný otok lze ledovat  přes suchý kapesník (utěrku).

14. Nevystavujte se mrazu a místo zákroku nepřikrývejte např. čepicí, ústenkou apod.

 

Důležité zásady po aplikaci PMU očních linek: 

1. Nepoužívejte žádné krémy (doporučujeme suché hojení) 

2. Nepoužívejte řasenku a žádné líčidla po dobu 1 týdne 

3. Stroupky neodstraňujte, nechte je samovolně odpadnout. 

4. Místo zákroku nesmí přijít 5 dní do kontaktu s vodou, párou, potem.

 

5. Vyhnout se znečištěnému, prašnému prostředí 

6. Po 5 dní od zákroku nespěte na obličeji a intenzivně necvičte – vadí pot. 

7. 14 dnů od zákroku nenavštěvujte kosmetické ošetření, saunu a bazén. 

8. Měsíc nenavštěvujte solária, místo zákroku nevystavujte přímému slunci, poté používejte vysoký ochranný faktor 50+ SPF.

9. Místo zákroku neledujte, mohlo by dojít k rozpití pigmentu. 

10. Nevystavujte se mrazu

Péče o tetování
Po dokončení práce vám tatérka nové tetování ošetří antiseptickým sprejem a zabalí ho do speciální fólie pro tyto účely. Fólii na tetování můžete nechat až 2 dny. Tato fólie tetování chrání před nečistotami z okolí a zároveň se na něm nevytvoří tak velký stroupek, což urychlí hojení. Po sundání fólie nové tetování jemně omyjte antibakteriálním mýdlem a osušte. Tetování není nutné ničím mazat, kůže si se stroupkem snadno poradí sama, pokud ho ale mazat chcete, použijte Bepanthen Plus (koupíte v každé lékárně) a mažte max. 2x denně slabou vrstvou. Pod fólií musí tetování zůstat suché, pokud se začne objevovat plazma – průhledná či od tetovací barvy lehce zbarvená kapalina, fólii sundejte dříve a nechte tetovaní dýchat.
Tetování se vyhojí cca do týdne. Zhruba po 3 dnech by se mělo zastroupkovat, stroupky neškrábejte a nechte je samovolně odpadnout. Pokud byste stroupky škrábali, mohli byste s nimi vytrhnout barvu. Je normální, že tetování během hojení svědí, může svědit až měsíc po zahojení. Tak dlouho totiž trvá, než se pigmenty tetovací barvy smísí s vašimi pigmenty a i proto je možné tetování opravit až po měsíci po jeho zahojení.

Nové tetování a voda
S omývaním tetování i doma opatrně, než vypadnou první stroupky, tak doporučujeme omezit kontakt s vodou, tzn. dejte si spíše sprchu než vanu, aby se stroupky ve vodě nerozmočily. Do bazénu ani do rybníku s novým tetováním rozhodně nechoďte, hrozilo by nebezpečí infekce. Koupat se kdekoliv můžete cca za týden po odpadnutí všech stroupků.

Nové tetování a sport
Sportovat můžete. Pot novému tetování nevadí. Zásadní jsou pouze nečistoty, před kterými musíte nové tetování chránit.

Tetování a domácí mazlíčci
Na zvířátka si dejte pozor, i když jsou domácí a držíte je v čistotě, tak přece jen mají tlapky nečisté a jsou tak potencionálním zdrojem infekce. To neznamená, že se jim musíte vyhýbat, ale např. je nechovejte, pokud je tetování právě na předloktí.

Tetování a otok
Je možné, že vám tetování po jeho dokončení oteče (to se stává především na nohou), nicméně otok zhruba do dne opadne, nové tetování neledujte, otok opadne sám poté, co se kůže zklidní.
 
Pokud otok neopadne a tetování bude zarudlé i po 3 dnech a na omak horké, tak se vám do něj zřejmě dostala nějaká nečistota a tetování se zanítilo, v takovém případě si v lékárně kupte Betadine (hnědou tinkturu, ne krém) a potírejte 3–4x denně. Betadine je roztok proti zánětu a zánět vám z tetování vytáhne. Pokud používáte Betadine, tak už nepoužívejte nic jiného. Tetování by se mělo cca do 3 dnů začít normálně hojit.

Opravy
Pokud vám z tetování vypadne někde barva nebo je nutné barvu někde oživit, tak se obraťte na svoji tatérku, která si vás na korekci objedná (korekce, krom rukou a na místech, kde jste na to byli upozorněni je zahrnuta v ceně tetování). Korekci je možné provést nejdříve měsíc po zahojení tetování. Zhruba po měsíci, maximálně po dvou, je tetování kompletně dohojené a tak zůstane celý život – o sytosti barev tedy rozhoduje váš pigment (používáme však nejkvalitnější barvy, které mají výbornou sytost). Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, tak volejte.

Vhodné pro klientky, které

 • nemohou nebo nechtějí mít prodloužené řasy
 • potřebují regenerační kúru řas
 • mají rovné řasy
 • chtějí zvýraznit své přirozené řasy

PRŮBĚH APLIKACE

Během aplikace se pro vytvarování přírodních řas používají speciální silikonové natáčky, které zvednou řasy od jejich samotného kořene, po celé jejich délce, a tím vytvoří zvednutý a prodloužený vzhled. Celý proces se podobá úpravě vlasů pomocí natáček. U lash liftingu používáme k vytvarování řas šetrný roztok, kdy po jeho aplikaci dochází k pernamentnímu nastavení řas do zvednutého tvaru.
Proces tvarování a ustálení probíhá ve chvíli, kdy je řasa natočená na silikonovou natáčku, čímž jim dáváme nový tvar a směr, a tím je dosaženo optimálního výsledku. V další fázi aplikace se neutralizací a ustalovacím procesem navrací řasám jejich přirozená pH hodnota a dochází k jejich posílení.

RŮSTOVÝ CYKLUS ŘAS

Přírodní řasa roste přibližně 30 dní, v poslední fázi růstu řasa vypadává a celý cyklus se opakuje. Všechny řasy se nacházejí v jednom okamžiku v různých fázích růstového cyklu a to je i důvodem, proč nám řasy padají každý den. V jedné chvíli můžeme pozorovat větší množství malých nebo čerstvě dorostlých řas. Řasy se v průběhu procesu vytvarují, protože jsou ale na začátku svého růstu, bude je možná nutné ale přetvarovat dříve pokud rychle dorostou. Vždy je to individuální.

Výsledek lash liftingu vydrží po celý cyklus přirozené výměny řas, který trvá cca 90 dní. Řasy, které se nacházejí na začátku svého růstu, nebo v polovině růstového cyklu, bude možná nutno přetvarovat dříve. Z tohoto důvodu doporučujeme aplikaci zopakovat 1x za 6 týdnů, abychom docílili optimálního výsledku. Průměrná doba natočení 6-8 týdnů.

Kontraindikace

 • otok nebo jakékoliv onemocnění v oblasti očí
 • anestezie – lokální 2 měsíce, celková – 6 měsíců
 • rekonvalescence očního okolí – po úrazu nebo operaci oka
 • infekční onemocnění (např. zánět spojivek, ječné zrno)
 • šedý zákal, zelený zákal (Glaukom)
 • hypersenzitivita (přecitlivělost) očí – např. na manipulaci s očním okolím

. čerstvý permanentní make-up (možné provést po úplném vyhojení)

 • mladší 18 let – souhlas zákonného zástupce

Péče po aplikaci (prvních 24 hodin)

 • řasy nevystavujte kontaktu s vodou, ani nadměrné vlhkosti a páře
 • nenavštěvujte bazén nebo saunu
 • nepoužívejte žádnou řasenku
 • neodličujte si řasy žádnými prostředky
 • nedotýkejte se prsty řas
 • řasy mechanicky nenamáhejte ( nemněte si oči, nespěte s obličejem do polštáře)

Následná péče ( i po uplynutí 24 hodin)

 • řasy mechanicky nenamáhejte( dotýkání se prsty, spaní s obličejem do polštáře, apod.)
 • nepoužívejte na oči, ani v blízkosti očí jakékoliv olejové preparáty( např. ricinový, kokosový, arganový olej)

Výsledky laminace obočí obvykle vydrží až šest týdnů. To se však může lišit v závislosti na vašem individuálním typu vlasů a použitých produktech.

Pokud máte například obzvlášť mastnou pleť, může se stát, že výsledky nebudou trvat tak dlouho. Naopak, pokud máte suchou pokožku, může vám laminace obočí vydržet o něco déle.

Obecně však můžete očekávat nádherně upravené obočí po několik týdnů v kuse.

 

Kontraindikace:

- Kožní problémy v místě aplikace (akné, lupénka, seborea)

- Těhotenství a kojení, může ovlivnit výsledný efekt

 

- Alergie na barvy a používané přípravky

 Následná péče po laminaci obočí :

- 24 hodin na obočí  nesahat,

- první noc spát opatrně, aby se obočí nerozcuchalo,

- nenamáčet a neaplikovat na ně žádné přípravky.

- vyhnout bazénu, soláriu, ale také cvičení. Toto je důležité pro správný výsledný efekt.

Výhoda FLAT, CASCHMERE řas oproti klasickým MINK řasám:

- řasy jsou více černé (výraznější vzhled)
- jsou ploché, dokážou pojmout více lepidla a tím déle a lépe drží
- jsou odlehčené (nezatěžují př. řasu)
- jejich trvanlivost je vyšší o 40%

Aplikace kompletního setu řas trvá přibližně 1,5 hodiny, je bezbolestná. Doplnění se provádí každých 3–5 týdnů a je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas.

 

Doporučení v den aplikace

 

Dostavte se prosím dokonale odlíčená, při nanášení krému se vyhněte očím a očnímu okolí, bez kontaktních čoček (pokud nosíte brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmíte vystavovat nadměrnému vlhku ani námaze. Před ošetřením nikdy nepodstupujte trvalou na řasy!

 

Doporučení po aplikaci - pro déle trvající efekt

 • 48 hodin po aplikaci řas se vyhněte kontaktu s vodou, párou a soláriem.
 • Řasycpročesávejte kartáčkem na řasy.
 • DOPORUČUJI odličovat přípravkem na bázi VODY NEBO GELU.
 • Nemnout si zbytečně oči a při spánku se vyvarovat spaní obličejem do polštáře.

Ihned po nastřelení: Po nastřelení náušnic se může objevit mírná bolest, zarudnutí místa vpichu - toto je zcela normální. Pokud je dodržena doporučená péče, do 48 hodin by mělo dojít ke zklidnění. Vždy se ujistěte, že náušnice je řádně upevněna a že nedošlo k uvolnění uzávěru. V prvním roce po nastřelení náušnic se vyhněte vyjmutí náušnic na delší dobu, u dětí může dojít k uzavření (zhojení) otvoru již po 1-2 dnech!

Jak se starat o místo vpichu po aplikaci nastřelovacích náušnic? Vždy si důkladně umyjte ruce, než se budete dotýkat náušnice nebo ucha.

Prvních 48 hodin: Vyhněte se zbytečnému kontaktu s místem vpichu. Nečistěte místo vpichu ani jeho okolí žádnými přípravky ani vodou, udržujte ucho v suchu.

Po prvních 48 hodinách: 1 - 2krát denně zakapejte přední i zadní část ucha dezinfekčním roztokem Betadine či sprejem Octenisept.

postup: - Nakapejte za náušnici desinfekci. - Jemně očistěte přední i zadní část náušnice vatovou tyčinkou. - Odstraňte zejména zaschlý sekret, náušnice neodstraňujte, pouze jimi otočte 2krát až 3krát o 90° doleva a 90° doprava (dejte pozor, aby nedošlo k namotání vlasů na hrot náušnice), na základě některých novějších poznatků není nutné náušnicemi v ráně otáčet, postačí ránu očistit a nechat zhojit. - Chraňte ucho před kontaktem s vlasovými spreji, šampóny a ostatními přípravky, po mytí hlavy šampónem ucho opláchněte čistou vodou, zakapejte desinfekci a prosušte fénem.

- 1- 2 týdny po aplikaci náušnic se vyvarujte koupání v rybníce, řece a bazénu, pokud např. bazén navštívíte, místo vpichu by mělo být následně ošetřeno desinfekcí a vysušeno fénem.

Jak poznám komplikaci při hojení? Infekce se projeví zarudnutím, otokem, zvýšenou sekrecí z ranky až hnisáním. Mírný otok, diskomfort, svědění a překrvení je prvních několik dní normální. Přetrvává-li zarudnutí a déle než týden, jedná se již pravděpodobně o infekční komplikaci vyžadující návštěvu lékaře.

Jak a kdy náušnice vyměnit? Náušnice můžete vyměnit cca po 6 týdnech, kdy dojde k prvotnímu zahojení. Náušnice značky ESTELLE však není nutné měnit, lze je ponechat k trvalému nošení.

Postup výměny náušnic 1) Umyjte si důkladně ruce mýdlem, opláchněte vodou. 2) Jednou rukou uchopte šperk a druhou uchopte uzávěr a kývavými pohyby ho za současného tahu odstraňte. 3) Očistěte ucho a použijte dezinfekci z obou stran lalůčku, pak zaveďte nové náušnice. 4) Nové náušnice musí být vydesinfikované a namazané nejlépe Framykoinem, aby do místa vpichu lépe vklouzly. Nastřelovací náušnice mají průměr tyčinky 1mm.

Kontakt

+420 777 269 126
info@salonkrasykrivankova.cz

Provozní doba

Dle domluvy

Adresa

Masarykovo nám. 191/18
405 01 Děčín